DESIGN SVÍČKY

KDO JSME

Design svíčky je česká značka zabývající se ruční výrobou svíček, pro níž je prvořadý design s nároky na vysokou kvalitu zpracování a použití materiálů. Naším cílem je spojit praktické s atraktivním a vytvořit tak jedinečný interiérový doplněk, jež vnese světlo a příjemnou atmosféru do vašeho domova. Připravili jsme proto pro Vás neotřelé svíčky s širokou škálou barev, tvarů a velikostí, které lze zakoupit buď jednotlivě, v hotových setech, nebo si je můžete libovolně sestavit sami. Naše inspirace pramení z přírody - design svíček proto imituje přírodniny v podobě oblázků a kamenů v co nejvěrohodnějších barvách a ztrukturách.

 

JAK PRACUJEME

Hlavní surovinou pro výrobu našich svíček se stal palmový vosk, při jehož tuhnutí vzniká efektivní krystalická struktura. Ta dokonale imituje kresbu, jakou vytváří mráz na okně a díky její nepravidelnosti se každý kus stává unikátem. Neopomenuli jsme ani aspekt životního prostředí - svíčky jsou vyrobeny z čistého palmového vosku, který oproti parafínovému vosku neobsahuje žádné chemické přísady.  Díky tomu svíčky hoří jasným plamenem a nečadí. Tento 100% přírodní produkt je proto svým složením zdravotně nezávadný a vhodný i pro alergiky. 

CO VÁM NABÍZÍME

Připravili jsme pro Vás nabídku různobarevných svíček, které jsou díky rozmanitosti tvarů a velikostí vzájemně variabilní. Máte možnost si je zakoupit buď po kusech, v hotových setech po třech nebo po sedmi svíčkách, a nebo si podle svého přání sestavit vlastní.  Vybrat si můžete z 5 velikostí - XS, S, M, L, XL a přírodních barev hnědé, šedé, bílé a černé.  Tento výhradně český produkt je vyráběn ručně, takže co kus, to originál.

Nevíte si rady s dárkem k narozeninám? Vymýšlíte originální dárek k Vánocům, svátku, nebo sháníte vkusný a praktický svatební dar? Chcete věnovat dárek z lásky, nebo si jen pořídit něco pro radost, ať už v podobě interiérového doplňku, či svíčky do koupele navozující romantickou atmosféru? Hledáte design, který podtrhne image vašeho wellness studia? Organizujete nevšední slavnostní událost a chcete, aby i dekorace na stůl byla vskutku jedinečná?  Přemýšlíte o nápadité výzdobě podniku, kanceláře, restauračního či hotelové zařízení ?........


Design svíčky sice nepřinesou na vaši svatební tabuli svíčkovou na smetaně, zato se postarají o to, aby 
Svatební dekorace na tomto stole vzplanula v tom nejlepším světle stejně tak jako láska přítomných novomanželů.

Netradiční svíčky v podobě oblázků a kamínků nejenže překvapí, ozdobí, potěší, ale hlavně dobře posvítí...))