DESIGN SVÍČKY

Design svíčky je česká značka zabývající se ruční výrobou svíček, pro níž je prvořadý design s nároky na vysokou kvalitu zpracování a použití materiálů.

Naším cílem je spojit praktické s atraktivním a vytvořit tak jedinečný interiérový doplněk, jež vnese světlo a příjemnou atmosféru do vašeho domova.

Není kámen jako kámen... ))

PALMOVÝ VOSK

Hlavní surovinou pro výrobu našich svíček se stal palmový vosk, při jehož tuhnutí vzniká efektivní krystalická struktura. Ta dokonale imituje kresbu, jakou vytváří mráz na okně a díky její nepravidelnosti se každý kus stává unikátem.

Neopomenuli jsme ani aspekt životního prostředí - svíčky jsou vyrobeny z čistého palmového vosku, který oproti parafínovému vosku neobsahuje žádné chemické přísady.  Díky tomu svíčky hoří jasným plamenem a nečadí. Tento 100% přírodní produkt je proto svým složením zdravotně nezávadný a vhodný i pro alergiky

ORIGINÁLNÍ DÁREK

Nevíte si rady s dárkem k narozeninám? Vymýšlíte originální dárek k Vánocům, svátku, nebo sháníte vkusný a praktický svatební dar? Chcete věnovat dárek z lásky, nebo si jen pořídit něco pro radost, ať už v podobě interiérového doplňku, či svíčky do koupele navozující romantickou atmosféru? Hledáte design, který podtrhne image vašeho wellness studia?

Netradiční svíčky v podobě oblázků a kamínků nejenže překvapí, ozdobí, zútulní, potěší, ale hlavně dobře posvítí...))

DESIGN INSPIROVANÝ PŘÍRODOU

Inspirovali jsme se přírodou - Design svíčky imitují přírodniny, které nesou podobu oblázků a kamenů v co nejvěrohodnějších barvách a ztrukturách. V nabídce je proto široká škála barev, tvarů a velikostí, jež lze zakoupit buď jednotlivě, v hotových setech, nebo si je můžete libovolně sestavit sami.

Sety tvoří variace 3 nebo 5 svíček od jedné barvy. Jednotlivé kusy, nebo vlastní set pak můžete sestavovat z 5 velikostí - XS, S, M, L, XL a přírodních barev hnědé, šedé, bílé a černé. Protože se jedná o výhradně ručně vyráběný český produkt, takže co kus, to originál.

SVÍČKY PRO SPECIÁLNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Organizujete nevšední slavnostní událost a chcete, aby i dekorace na stůl byla vskutku jedinečná? Přemýšlíte o nápadité výzdobě podniku, kanceláře, restauračního či hotelové zařízení ?...

Nebojte se nás požádat o individuální cenovou nabídku, pro větší zakázky jsme otevřeni Vám vyjít vstříc.

Design svíčky sice nepřinesou na vaši svatební tabuli svíčkovou na smetaně, zato se postarají o to, aby svatební dekorace na tomto stole vzplanula v tom nejlepším světle stejně tak jako láska přítomných novomanželů ))